Een camping met zwembad uitkijkend over het heuvellandschap in combinatie met leuke charmante kleine Italiaanse dorpjes. Klinkt niet verkeerd toch? Bij Luna del Monte is dit te vinden! Zowel de camping als de omgeving hebben genoeg te bieden om er een geslaagde vakantie van te maken.
Wat is er te doen op Camping Luna del Monte?
Camping Luna del Monte biedt van alles om je te voorzien van een heerlijke vakantie. Voor de kinderen is er een trampoline en een speeltuin op de camping te vinden. Verder heeft de camping een zwembad waar je op warme dagen heerlijk in kunt afkoelen. In het zwembad is er een ondiep gedeelte, ideaal voor kleintjes. In het zwembad is het dragen van een badmuts verplicht. Vanaf het zwembad kun je uitkijken over het prachtige heuvellandschap. Aansluitend aan het zwembad vind je de bar met terras, waar je in het hoogseizoen heerlijke cocktails kunt drinken.
Omgeving van Camping Luna del Monte
Vanaf de camping kun je veel bijzondere wandel- en fietsroutes ontdekken. Voor een dagje weg zijn de steden Perugia, Assisi en Arezzo echte aanraders. Dit zijn de iets grotere steden in de buurt die zeker een bezoekje waard zijn. Zoek je iets kleiner en lokalers? Neem dan plaats in een van de restaurantjes in het dorp Monte Santa Maria Tiberina. Hier kun je genieten van verschillende traditionele gerechten, met de dorpse gezelligheid. Op zoek naar een unieke ervaring? Dan is truffels zoeken bij Truffelfarm Tartufi Bianconi een leuke activiteit.
Safaritenten op Camping Luna del Monte
Op Camping Luna del Monte in Monte Santa Maria Tiberina, Italië, staan glampingtenten die volledig ingericht zijn voor een verblijf tot maximaal 6 personen. Deze tenten staan bij aankomst al voor je klaar en zijn van alle gemakken voorzien, het ultieme vakantiegevoel!
Voorzieningen
Adres & contactgegevens
- Camping Luna del Monte
- Via S. Pietro 13
- 06010 Monte Santa Maria Tiberina
- Plan je route
Praktische informatie
Ben je klaar om het kampeergevoel te ervaren? Lees de praktische informatie door, zo weet je zeker dat je goed voorbereid op reis gaat. Bekijk hieronder de belangrijkste informatie.
* Alle hieronder genoemde informatie zijn onder voorbehoud en kunnen door omstandigheden wijzigen.
-
Inchecken tusssen:
16:00 - 20:00 uur -
Uitchecken tusssen:
08:00 - 10:00 uur
Op de plattegrond is E-car is een oplaadpunt voor elektrische auto’s. De lader laad langzaam op en bij gebruik dient men eigen verbruik bij te houden en af te rekenen bij vertrek. € 0,65 per kWatt.
Op deze camping is het dragen van een badmuts verplicht in het zwembad. De openingstijden van het zwembad zijn van 08:00 - 20:00.