Camping La Dolce Vita
9.7・26 reviews
Ransdaal, Limburg, Nederland

Camping La Dolce Vita

9.7・26 reviews
Ransdaal, Limburg, Nederland

Tussen de Zuid-Limburgse heuvels, ligt Camping La Dolce Vita. Met prachtig uitzicht over het Ransdalerveld en op het Geuldal zit je meteen in de vakantiestemming. Hoewel de camping landelijk gelegen is, ben je op maar 20 kilometer afstand van diverse steden en dorpjes. Kom tot rust in deze prachtige omgeving en maak kennis met de Limburgse gastvrijheid! 

Wat is er te doen op Camping La Dolce Vita? 

Het Italiaanse gevoel van gezelligheid op een kleinschalige camping met Limburgse gastvrijheid! Op het terrein staan fruitbomen en je hebt uitzicht op het mooie heuvellandschap, een fijne plek om tot rust te komen. Voor de jongste gasten is er een speeltuin met schommels en glijbaan en zijn er meerdere spelletjes aanwezig. In het hoogseizoen worden er diverse boerderij-activiteiten en barbecue avonden georganiseerd. Ook kan er gebruik worden gemaakt van het gratis Wi-Fi netwerk. De hond mag mee naar deze camping, waardoor je echt met het hele gezin kan genieten!

Ontdek de Limburgse gastvrijheid tijdens jouw glampingvakantie

De camping ligt in Ransdaal, tussen de uitgestrekte, golvende weilanden. Het dorp grenst direct aan Valkenburg, Klimmen, Voerendaal en Ubachsberg. Deze dorpen zijn prima per fiets bereikbaar. Daarnaast is er een groot aanbod aan wandel- en fietsroutes in de omgeving. Binnen 20 kilometer vanaf de camping vind je steden als Maastricht, Aken, Heerlen, Landgraaf en Kerkrade. Een mooie centrale locatie dus! Daarnaast kun je ook de schitterende dorpjes als Mechelen, Slenaken en Wittem bezoeken. Door de centrale ligging zijn er tal van restaurants in de naaste omgeving, waar je kunt genieten van de Limburgse bourgondische leefstijl. Jaarlijks zijn er diverse openluchtfestivals in de omgeving zoals Pinkpop en Park City Live. Ook voor sportieve evenementen zoals de Amstel Gold Race en Limburgs Mooiste, vormt La Dolce Vita een prima uitvalsbasis.

Safaritenten in Ransdaal

Op Camping La Dolce Vita in Ransdaal, Nederland, staan glampingtenten die volledig ingericht zijn voor een verblijf tot maximaal 5 personen. Deze tenten staan bij aankomst al voor je klaar en zijn van alle gemakken voorzien, het ultieme vakantiegevoel!

Voorzieningen

playhouse
Speeltuin
Tafeltennis
Huisdieren toegestaan
Fietsverhuur
Wi-Fi gratis

Adres & contactgegevens

Praktische informatie

Ben je klaar om het kampeergevoel te ervaren? Lees de praktische informatie door, zo weet je zeker dat je goed voorbereid op reis gaat. Bekijk hieronder de belangrijkste informatie.

* Alle hieronder genoemde informatie zijn onder voorbehoud en kunnen door omstandigheden wijzigen.

  • Inchecken tussen:
    15:00 - 17:00 uur
  • Uitchecken tussen:
    09:00 - 10:00 uur

Op de camping is een sanitairgebouw met invalidetoilet en -douche. Ook is er een (af)wasruimte met wasmachine en droger. Je kunt er tafeltennissen en is er een speeltuin voor de kinderen. 

Ja, op de camping is een speeltuin met schommels en een glijbaan en ook zijn er spelletjes aanwezig.  

In het hoogseizoen worden er diverse boerderij- activiteiten en barbecue-avonden georganiseerd. 

Op Camping La Dolce Vita staan luxe safaritenten met een verblijf tot 5 personen.

Ja, jouw hond mag mee maar dient aangelijnd te worden op het terrein. De camping rekent hier wel een kleine toeslag voor.  

Camping La Dolce Vita ligt in Ransdaal, tussen de weilanden. Het dorpje grenst direct aan andere dorpjes zoals Valkenburg en Klimmen. Deze zijn per fiets makkelijk bereikbaar. Ook in de directe omgeving zijn verschillende wandel- en fietsroutes. Op nog geen 20 kilometer liggen de steden Aken, Maastricht en Heerlen die ook zeker een bezoekje waard zijn. 

In de omgeving van Camping La Dolce Vita is genoeg te beleven. Op nog geen 20 kilometer liggen de steden Aken, Maastricht en Heerlen die zeker een bezoekje waard zijn. In de hele omgeving zijn fiets- en wandelroutes door dorpjes en de uitgestrekte weilanden. 

Camping La Dolce Vita ligt in Ransdaal, Limburg.

Ja! In het dorpje Gulpen, op nog geen kwartiertje rijden vind je Mosaqua. Dit zwemparadijs heeft meerdere buitenzwembaden, glijbanen, sportactiviteiten en een grote ligweide. De ideale plek voor een dagje weg!

Accommodaties op Camping La Dolce Vita

Gratis annuleren

Binnen 24 uur na boeking

Flexibele omboekgarantie

Tot 14 dagen voor aankomst

Unieke accommodaties

Van Safaritent tot Duo Lodge

Kies jouw verblijf

In 10 verschillende landen